| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 674.0 kcal / 2,820.0 kJ |
| Protein | 19.4 g |
| Carbohydrates | 24.5 g |
| Sugar content in carbohydrates | 8.6 g |
| Fat | 55.4 g |
| Saturated fat content in fats | 4.9 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |