| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 651.0 kcal / 2,723.8 kJ |
| Protein | 26.0 g |
| Carbohydrates | 4.9 g |
| Sugar content in carbohydrates | 3.7 g |
| Fat | 57.0 g |
| Saturated fat content in fats | 5.4 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |