| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 145.0 kcal / 606.7 kJ |
| Protein | 1.3 g |
| Carbohydrates | 0 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 15.0 g |
| Saturated fat content in fats | 3.0 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 2.5 g |
| Sodium | 0.9 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |