| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 212.0 kcal / 887.0 kJ |
| Protein | 4.1 g |
| Carbohydrates | 4.1 g |
| Sugar content in carbohydrates | 0.5 g |
| Fat | 19.0 g |
| Saturated fat content in fats | 1.9 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 4.0 g |
| Sodium | 0.7 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 212.0 kcal / 887.0 kJ |
| Protein | 4.1 g |
| Carbohydrates | 4.1 g |
| Sugar content in carbohydrates | 0.5 g |
| Fat | 19.0 g |
| Saturated fat content in fats | 1.9 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 4.0 g |
| Sodium | 0.7 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |