| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 130.0 kcal / 543.9 kJ |
| Protein | 22.7 g |
| Carbohydrates | 2.9 g |
| Sugar content in carbohydrates | 2.9 g |
| Fat | 3.1 g |
| Saturated fat content in fats | 0.4 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | 0.8 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 130.0 kcal / 543.9 kJ |
| Protein | 22.7 g |
| Carbohydrates | 2.9 g |
| Sugar content in carbohydrates | 2.9 g |
| Fat | 3.1 g |
| Saturated fat content in fats | 0.4 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | 0.8 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |