| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 95.0 kcal / 397.5 kJ |
| Protein | 2.6 g |
| Carbohydrates | 5.8 g |
| Sugar content in carbohydrates | 2.2 g |
| Fat | 6.2 g |
| Saturated fat content in fats | 0.7 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 2.6 g |
| Sodium | 0.2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 95.0 kcal / 397.5 kJ |
| Protein | 2.6 g |
| Carbohydrates | 5.8 g |
| Sugar content in carbohydrates | 2.2 g |
| Fat | 6.2 g |
| Saturated fat content in fats | 0.7 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 2.6 g |
| Sodium | 0.2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |