| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 372.0 kcal / 1,556.5 kJ |
| Protein | 8.8 g |
| Carbohydrates | 58 g |
| Sugar content in carbohydrates | 16.0 g |
| Fat | 10.0 g |
| Saturated fat content in fats | 1.8 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 6.0 g |
| Sodium | 3.0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 372.0 kcal / 1,556.5 kJ |
| Protein | 8.8 g |
| Carbohydrates | 58 g |
| Sugar content in carbohydrates | 16.0 g |
| Fat | 10.0 g |
| Saturated fat content in fats | 1.8 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 6.0 g |
| Sodium | 3.0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | |