| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 437.0 kcal / 1,828.4 kJ |
| Protein | 9.8 g |
| Carbohydrates | 64 g |
| Sugar content in carbohydrates | 2.3 g |
| Fat | 15.0 g |
| Saturated fat content in fats | 8.8 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 2.5 g |
| Sodium | 2.4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | n.A. |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 437.0 kcal / 1,828.4 kJ |
| Protein | 9.8 g |
| Carbohydrates | 64 g |
| Sugar content in carbohydrates | 2.3 g |
| Fat | 15.0 g |
| Saturated fat content in fats | 8.8 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 2.5 g |
| Sodium | 2.4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | n.A. |