| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 688.0 kcal / 2,878.6 kJ |
| Protein | 14.0 g |
| Carbohydrates | 15 g |
| Sugar content in carbohydrates | 1.3 g |
| Fat | 67.0 g |
| Saturated fat content in fats | 5.6 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |