| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 502.0 kcal / 2,100.4 kJ |
| Protein | 7.2 g |
| Carbohydrates | 40.6 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 34.5 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |