| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 322.0 kcal / 1,347.3 kJ |
| Protein | 2.0 g |
| Carbohydrates | 54 g |
| Sugar content in carbohydrates | 7.0 g |
| Fat | 8.0 g |
| Saturated fat content in fats | 3.0 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 2.0 g |
| Sodium | 0.4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 322.0 kcal / 1,347.3 kJ |
| Protein | 2.0 g |
| Carbohydrates | 54 g |
| Sugar content in carbohydrates | 7.0 g |
| Fat | 8.0 g |
| Saturated fat content in fats | 3.0 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 2.0 g |
| Sodium | 0.4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |