| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 602.0 kcal / 2,518.8 kJ |
| Protein | 20.8 g |
| Carbohydrates | 4.1 g |
| Sugar content in carbohydrates | 3.3 g |
| Fat | 55.8 g |
| Saturated fat content in fats | 10.3 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |