| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 696.0 kcal / 2,912.1 kJ |
| Protein | 1.0 g |
| Carbohydrates | 1.9 g |
| Sugar content in carbohydrates | 1.9 g |
| Fat | 76.0 g |
| Saturated fat content in fats | 7.9 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | 0.5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |