| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 536.0 kcal / 2,242.6 kJ |
| Protein | 8.2 g |
| Carbohydrates | 53.4 g |
| Sugar content in carbohydrates | 12.7 g |
| Fat | 31.9 g |
| Saturated fat content in fats | 22.2 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 1.2 g |
| Sodium | 0.4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 536.0 kcal / 2,242.6 kJ |
| Protein | 8.2 g |
| Carbohydrates | 53.4 g |
| Sugar content in carbohydrates | 12.7 g |
| Fat | 31.9 g |
| Saturated fat content in fats | 22.2 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 1.2 g |
| Sodium | 0.4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |