| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 210.0 kcal / 878.6 kJ |
| Protein | 25.0 g |
| Carbohydrates | 7 g |
| Sugar content in carbohydrates | 1.4 g |
| Fat | 8.5 g |
| Saturated fat content in fats | 1.2 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 2.3 g |
| Sodium | 0.8 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 210.0 kcal / 878.6 kJ |
| Protein | 25.0 g |
| Carbohydrates | 7 g |
| Sugar content in carbohydrates | 1.4 g |
| Fat | 8.5 g |
| Saturated fat content in fats | 1.2 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 2.3 g |
| Sodium | 0.8 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |