| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 261.0 kcal / 1,092.0 kJ |
| Protein | 12.3 g |
| Carbohydrates | 39 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 4.8 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 6.3 g |
| Sodium | n.A. |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 261.0 kcal / 1,092.0 kJ |
| Protein | 12.3 g |
| Carbohydrates | 39 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 4.8 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 6.3 g |
| Sodium | n.A. |