| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 77,0 kcal / 322,2 kJ |
| Bílkoviny | 17,0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| Cukr v sacharidech | neuvedeno |
| Tuky | 1,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | neuvedeno |