| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 63,0 kcal / 263,6 kJ |
| Bílkoviny | 4,2 g |
| Sacharidy | 8,1 g |
| Cukr v sacharidech | neuvedeno |
| Tuky | 0,5 g |
| Nasycené mastné kyseliny | neuvedeno |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 4,5 g |
| Sodík | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 63,0 kcal / 263,6 kJ |
| Bílkoviny | 4,2 g |
| Sacharidy | 8,1 g |
| Cukr v sacharidech | neuvedeno |
| Tuky | 0,5 g |
| Nasycené mastné kyseliny | neuvedeno |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 4,5 g |
| Sodík | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |