| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 106,0 kcal / 443,5 kJ |
| Bílkoviny | 6,5 g |
| Sacharidy | 15 g |
| Cukr v sacharidech | neuvedeno |
| Tuky | 0,5 g |
| Nasycené mastné kyseliny | neuvedeno |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |