| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 282,0 kcal / 1 179,9 kJ |
| Bílkoviny | 22,0 g |
| Sacharidy | 31 g |
| Cukr v sacharidech | 1,9 g |
| Tuky | 1,1 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 32,0 g |
| Sodík | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 282,0 kcal / 1 179,9 kJ |
| Bílkoviny | 22,0 g |
| Sacharidy | 31 g |
| Cukr v sacharidech | 1,9 g |
| Tuky | 1,1 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 32,0 g |
| Sodík | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |