| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 278,0 kcal / 1 163,2 kJ |
| Bílkoviny | 21,0 g |
| Sacharidy | 30 g |
| Cukr v sacharidech | 2,0 g |
| Tuky | 1,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 32,0 g |
| Sodík | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | neuvedeno |