| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 560,0 kcal / 2 343,0 kJ |
| Bílkoviny | 8,2 g |
| Sacharidy | 54 g |
| Cukr v sacharidech | 54,0 g |
| Tuky | 34,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 20,0 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 560,0 kcal / 2 343,0 kJ |
| Bílkoviny | 8,2 g |
| Sacharidy | 54 g |
| Cukr v sacharidech | 54,0 g |
| Tuky | 34,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 20,0 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |