| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 353,0 kcal / 1 477,0 kJ |
| Bílkoviny | 35,0 g |
| Sacharidy | 18,5 g |
| Cukr v sacharidech | 3,5 g |
| Tuky | 14,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 10,8 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | neuvedeno |