| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 430,0 kcal / 1 799,1 kJ |
| Bílkoviny | 9,9 g |
| Sacharidy | 70 g |
| Cukr v sacharidech | 8,1 g |
| Tuky | 12,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 0,8 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,8 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | neuvedeno |