| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 552,0 kcal / 2 309,6 kJ |
| Bílkoviny | 5,5 g |
| Sacharidy | 57 g |
| Cukr v sacharidech | 42,0 g |
| Tuky | 33,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 16,0 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 1,7 g |
| Sodík | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 552,0 kcal / 2 309,6 kJ |
| Bílkoviny | 5,5 g |
| Sacharidy | 57 g |
| Cukr v sacharidech | 42,0 g |
| Tuky | 33,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 16,0 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 1,7 g |
| Sodík | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |