| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 543,0 kcal / 2 271,9 kJ |
| Bílkoviny | 4,7 g |
| Sacharidy | 59,3 g |
| Cukr v sacharidech | neuvedeno |
| Tuky | 31,3 g |
| Nasycené mastné kyseliny | neuvedeno |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | neuvedeno |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | neuvedeno |