| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 110,0 kcal / 460,2 kJ |
| Bílkoviny | 6,1 g |
| Sacharidy | 14 g |
| Cukr v sacharidech | 14,0 g |
| Tuky | 3,3 g |
| Nasycené mastné kyseliny | neuvedeno |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | neuvedeno |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | neuvedeno |