| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 294,0 kcal / 1 230,1 kJ |
| Bílkoviny | 2,0 g |
| Sacharidy | 65 g |
| Cukr v sacharidech | 64,0 g |
| Tuky | 1,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | neuvedeno |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 9,0 g |
| Sodík | neuvedeno |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | neuvedeno |