| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 434,0 kcal / 1 815,9 kJ |
| Bílkoviny | 2,9 g |
| Sacharidy | 75 g |
| Cukr v sacharidech | 57,0 g |
| Tuky | 13,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 7,2 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 1,6 g |
| Sodík | neuvedeno |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | neuvedeno |