| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 79,0 kcal / 330,5 kJ |
| Bílkoviny | 0,1 g |
| Sacharidy | 19 g |
| Cukr v sacharidech | 15,5 g |
| Tuky | 0,1 g |
| Nasycené mastné kyseliny | neuvedeno |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | neuvedeno |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |