| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 475,0 kcal / 1 987,4 kJ |
| Bílkoviny | 7,7 g |
| Sacharidy | 66 g |
| Cukr v sacharidech | 30,0 g |
| Tuky | 19,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | neuvedeno |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | neuvedeno |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 475,0 kcal / 1 987,4 kJ |
| Bílkoviny | 7,7 g |
| Sacharidy | 66 g |
| Cukr v sacharidech | 30,0 g |
| Tuky | 19,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | neuvedeno |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | neuvedeno |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |