| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 92,0 kcal / 384,9 kJ |
| Bílkoviny | 12,0 g |
| Sacharidy | 1,6 g |
| Cukr v sacharidech | 1,6 g |
| Tuky | 4,2 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 2,5 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 92,0 kcal / 384,9 kJ |
| Bílkoviny | 12,0 g |
| Sacharidy | 1,6 g |
| Cukr v sacharidech | 1,6 g |
| Tuky | 4,2 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 2,5 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |