| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 515,0 kcal / 2 154,8 kJ |
| Bílkoviny | 5,7 g |
| Sacharidy | 60,1 g |
| Cukr v sacharidech | 40,4 g |
| Tuky | 27,3 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 12,4 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 3,2 g |
| Sodík | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 515,0 kcal / 2 154,8 kJ |
| Bílkoviny | 5,7 g |
| Sacharidy | 60,1 g |
| Cukr v sacharidech | 40,4 g |
| Tuky | 27,3 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 12,4 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 3,2 g |
| Sodík | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |