| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 439,0 kcal / 1 836,8 kJ |
| Bílkoviny | 4,6 g |
| Sacharidy | 59 g |
| Cukr v sacharidech | 30,2 g |
| Tuky | 20,6 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 3,7 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 439,0 kcal / 1 836,8 kJ |
| Bílkoviny | 4,6 g |
| Sacharidy | 59 g |
| Cukr v sacharidech | 30,2 g |
| Tuky | 20,6 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 3,7 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |