| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 157,0 kcal / 656,9 kJ |
| Bílkoviny | 1,1 g |
| Sacharidy | 6,5 g |
| Cukr v sacharidech | 4,4 g |
| Tuky | 15,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 1,1 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 157,0 kcal / 656,9 kJ |
| Bílkoviny | 1,1 g |
| Sacharidy | 6,5 g |
| Cukr v sacharidech | 4,4 g |
| Tuky | 15,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 1,1 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |