| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 120,0 kcal / 502,1 kJ |
| Bílkoviny | 7,2 g |
| Sacharidy | 15 g |
| Cukr v sacharidech | neuvedeno |
| Tuky | 2,6 g |
| Nasycené mastné kyseliny | neuvedeno |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | neuvedeno |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | neuvedeno |