| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 378,0 kcal / 1 581,6 kJ |
| Bílkoviny | 22,3 g |
| Sacharidy | 2,6 g |
| Cukr v sacharidech | 2,5 g |
| Tuky | 30,9 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 12,2 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 1,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | neuvedeno |