| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 368,0 kcal / 1 539,7 kJ |
| Bílkoviny | 72,0 g |
| Sacharidy | 7,6 g |
| Cukr v sacharidech | 5,0 g |
| Tuky | 4,8 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 3,0 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 3,2 g |
| Sodík | 0,6 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 368,0 kcal / 1 539,7 kJ |
| Bílkoviny | 72,0 g |
| Sacharidy | 7,6 g |
| Cukr v sacharidech | 5,0 g |
| Tuky | 4,8 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 3,0 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 3,2 g |
| Sodík | 0,6 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |