| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 115,0 kcal / 481,2 kJ |
| Bílkoviny | 4,5 g |
| Sacharidy | 18 g |
| Cukr v sacharidech | 3,1 g |
| Tuky | 2,2 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 2,0 g |
| Sodík | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 115,0 kcal / 481,2 kJ |
| Bílkoviny | 4,5 g |
| Sacharidy | 18 g |
| Cukr v sacharidech | 3,1 g |
| Tuky | 2,2 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 2,0 g |
| Sodík | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |