| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 444,0 kcal / 1 857,7 kJ |
| Bílkoviny | 21,2 g |
| Sacharidy | 4,9 g |
| Cukr v sacharidech | 0,8 g |
| Tuky | 31,4 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 3,8 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | neuvedeno |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 444,0 kcal / 1 857,7 kJ |
| Bílkoviny | 21,2 g |
| Sacharidy | 4,9 g |
| Cukr v sacharidech | 0,8 g |
| Tuky | 31,4 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 3,8 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | neuvedeno |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |