| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 376,0 kcal / 1 573,2 kJ |
| Bílkoviny | 6,8 g |
| Sacharidy | 74 g |
| Cukr v sacharidech | 21,0 g |
| Tuky | 5,2 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 3,1 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 376,0 kcal / 1 573,2 kJ |
| Bílkoviny | 6,8 g |
| Sacharidy | 74 g |
| Cukr v sacharidech | 21,0 g |
| Tuky | 5,2 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 3,1 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |