| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 101,0 kcal / 422,6 kJ |
| Bílkoviny | 2,0 g |
| Sacharidy | 12 g |
| Cukr v sacharidech | 11,0 g |
| Tuky | 4,9 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 2,3 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 3,0 g |
| Sodík | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 101,0 kcal / 422,6 kJ |
| Bílkoviny | 2,0 g |
| Sacharidy | 12 g |
| Cukr v sacharidech | 11,0 g |
| Tuky | 4,9 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 2,3 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 3,0 g |
| Sodík | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |