| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 445,0 kcal / 1 861,9 kJ |
| Bílkoviny | 12,0 g |
| Sacharidy | 56 g |
| Cukr v sacharidech | 20,0 g |
| Tuky | 18,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 4,0 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | neuvedeno |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | neuvedeno |