| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 163,0 kcal / 682,0 kJ |
| Bílkoviny | 7,2 g |
| Sacharidy | 6,5 g |
| Cukr v sacharidech | 1,6 g |
| Tuky | 12,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 3,7 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | neuvedeno |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | neuvedeno |