| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 54,0 kcal / 225,9 kJ |
| Bílkoviny | 1,9 g |
| Sacharidy | 6,9 g |
| Cukr v sacharidech | 4,6 g |
| Tuky | 2,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 1,0 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 1,9 g |
| Sodík | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 54,0 kcal / 225,9 kJ |
| Bílkoviny | 1,9 g |
| Sacharidy | 6,9 g |
| Cukr v sacharidech | 4,6 g |
| Tuky | 2,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 1,0 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 1,9 g |
| Sodík | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |