| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 510,0 kcal / 2 133,8 kJ |
| Bílkoviny | 6,5 g |
| Sacharidy | 14 g |
| Cukr v sacharidech | neuvedeno |
| Tuky | 40,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | neuvedeno |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | neuvedeno |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | neuvedeno |