| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 558,0 kcal / 2 334,7 kJ |
| Bílkoviny | 7,6 g |
| Sacharidy | 56 g |
| Cukr v sacharidech | 56,0 g |
| Tuky | 33,7 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 20,6 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 0,5 g |
| Sodík | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 558,0 kcal / 2 334,7 kJ |
| Bílkoviny | 7,6 g |
| Sacharidy | 56 g |
| Cukr v sacharidech | 56,0 g |
| Tuky | 33,7 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 20,6 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 0,5 g |
| Sodík | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |