| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 199,0 kcal / 832,6 kJ |
| Bílkoviny | 15,4 g |
| Sacharidy | 4,6 g |
| Cukr v sacharidech | 1,5 g |
| Tuky | 11,9 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 1,6 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 5,8 g |
| Sodík | 0,6 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 199,0 kcal / 832,6 kJ |
| Bílkoviny | 15,4 g |
| Sacharidy | 4,6 g |
| Cukr v sacharidech | 1,5 g |
| Tuky | 11,9 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 1,6 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | 5,8 g |
| Sodík | 0,6 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |