| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 314,0 kcal / 1 313,8 kJ |
| Bílkoviny | 4,7 g |
| Sacharidy | 62 g |
| Cukr v sacharidech | 39,0 g |
| Tuky | 4,4 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 0,5 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 314,0 kcal / 1 313,8 kJ |
| Bílkoviny | 4,7 g |
| Sacharidy | 62 g |
| Cukr v sacharidech | 39,0 g |
| Tuky | 4,4 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 0,5 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |