| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 228,0 kcal / 954,0 kJ |
| Bílkoviny | 2,1 g |
| Sacharidy | 3,6 g |
| Cukr v sacharidech | 2,2 g |
| Tuky | 23,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 3,3 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |
| Makroživiny | |
|---|---|
| Energie | 228,0 kcal / 954,0 kJ |
| Bílkoviny | 2,1 g |
| Sacharidy | 3,6 g |
| Cukr v sacharidech | 2,2 g |
| Tuky | 23,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny | 3,3 g |
| Další | |
|---|---|
| Fiber | neuvedeno |
| Sodík | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | neuvedeno |
| Nutri-Score | |